اهمیت وب سایت فروشگاهی

اهمیت وب سایت فروشگاهی

تاثیر وب سایت فروشگاهی در افزایش میزان فروش

روند تصمیم گیری خریدار در سالهای اخیر تغییر چشمگیری داشته است . خریداران قبل از اینکه با یک فروشنده صحبت کنند ، تحقیقات گسترده ای را به صورت آنلاین در وب سایت فروشگاهی انجام می دهند .  خریداران همچنین خریدهای مستقیم تری را بصورت آنلاین و از طریق تلفن هوشمند خود انجام می دهند و از رفتن به فروشگاهها به صورت حضوری اجتناب می کنند .

از مهمترین ویژگی های خرید آنلاین میتوان به کاهش خطرات امنیتی ، تنوع پرداخت هزینه حمل و نقل ، افزایش رضایت مشتری و … هنگامی که مشتری بتواند از منزل راجب محصول یا خدمات مورد نیاز خود تحقیق کند و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهد ، قطعا در افزایش رضایت آن از محصول یا خدمت شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت . 

بسیاری نمی خواهند به یک فروشگاه بروند و در جستجوی آنچه که نیاز دارند سرگردان شوند و در نهایت با یک صندوقدار ارتباط برقرار کنند تا مراحل خرید خود را به پایان برسانند . از طریق وب سایت فروشگاهی مردم فقط از خانه خرید نمی کنند . آنها در هر جایی که خدمات wifi یا تلفن همراه داشته باشند میتوانند به راحتی و 24 ساعته خرید کنند .

تاثیر اینترنت

اینترنت حتی شرکت های کوچک را قادر می سازد تا به صورت آنلاین فروش کنند و در بازارهای کسب و کار مرتبط با صنعت خود به رقابت کنند . فروش مستقیم آنلاین دسترسی شما را افزایش می دهد . با داشتن یک وب سایت فروشگاهی آنلاین ، سود شما دیگر محدود به مشتریانی که می توانند به صورت فیزیکی از فروشگاه شما دیدن کنند نیست . شما می توانید محدودیت های جغرافیایی را از بین ببرید . فروشگاه آنلاین شما همچنین به شما این امکان را می دهد تا در مواقعی که بازار های سنتی باز نیستند ، به راحتی به کسب و کارتان بپردازید . 

وب سایت فروشگاهی آنلاین می تواند هم برای خریدار و هم برای فروشنده وقت را صرفه جویی کرده و تماس های تلفنی در مورد در دسترس بودن ، مشخصات ، ساعات کار یا سایر اطلاعاتی که به راحتی در وب سایت شرکت یافت می شود را کاهش دهد .

شما می توانید نحوه تعامل افراد با سایت ، محصولات مورد علاقه آنها ، آنچه در سبد خرید خود قرار داده اند و میزان خرید متوسط ​​آنها را مشاهده کنید . معیارهای ارزشمند و مهمی که به شما امکان می دهد برای رفع نیازهای مشتری برنامه ریزی کنید . خریداران بیش از هر زمان دیگری وقت خود را صرف تحقیق آنلاین می کنند . اکثر خریداران قبل از خرید 10 دقیقه یا بیشتر را به تحقیق اختصاص می دهند . 

خریداران در حال جستجوی محصولاتی هستند که مشاغل شما می توانند آن محصولات را بفروشند . با داشتن یک وب سایت فروشگاهی خوب ، شانس خود را برای بیشتر دیده شدن در نتیاج صفحات موتورهای جستجو مثل گوگل را افزایش دهید . و از همه مهمتر ، وب سایت شما همیشه در حال فروش است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *