ساخت تیزر تبلیغاتی

متن یا ویدیو ؟!

بهترین تیزرهای تبلیغاتی مانند تریلرهای فیلم هستند ، بدون ارائه اطلاعات زیاد ، هیجان ایجاد می کنند. اکثر مردم برای آشنایی با یک محصول جدید اگر قرار باشد بین متن و تیزر تبلیغاتی یکی را انتخاب کنند ، ترجیح می دهند یک فیلم تماشا کنند . یک ویدیوی تبلیغاتی خوب می تواند حتی با کمترین بودجه موثر باشد .
ویدیوهای تبلیغاتی مانند علائم بزرگ چشمک زن هستند که بینندگان را به وب سایت یا صفحات شما هدایت می کند . امروزه تاثیر خاص و ویژه ویدیوهای تبلیغاتی بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیار توصیه می شود که از ویدیوهای تبلیغاتی برای بازاریابی کسب و کارتان استفاده کنید. آنها باید یکی از اولین برداشتهایی باشند که مخاطبین از شما دارند .

تیزر تبلیغاتی

تعریف بازاریابی ویدیویی (Social video marketing ) پیچیده نیست . در واقع ، بسیار ساده است : استفاده از ویدئو برای تبلیغ یا بازاریابی ، محصول یا خدمات خود است . بسترهای بی پایان برای بازاریابی ویدئویی وجود دارد .

با استفاده از تلفن همراه هوشمند ، مصرف کنندگان می توانند در هر زمان و هر مکان به فیلم آنلاین دسترسی داشته باشند . این امر در مورد بازاریابی سنتی و کاغذی صدق نمی کند .

با استفاده از ویدئو ، می توانید مخاطبان خود را در هر کجا که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند ، جلب کنید . ویدیو به شما امکان می دهد از طریق موسیقی مستقیماً به مرکز احساسی مغز شخص مراجعه کنید . ارتباط انسان از طریق ویدیو بیشتر از خواندن در متن تأثیرگذار است .