طراحی اپلیکیشن موبایل

اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل

اهمیت و تأثیر تلفن های همراه تاثیرات قابل توجهی بر زندگی روزمره هر انسانی ایجاد کرده است. طراحی اپلیکیشن موبایل به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارها برای برقراری ارتباط با مخاطبان مورد نظر در زمینه تجارت در نظر گرفته می شوند. تقریباً اکثر مردم دارای تلفن هوشمند هستند و این بازار همچنان در حال رشد است. این استدلال کاملاً مهمی است که چرا باید بر فناوری تلفن همراه تمرکز کنید .
تلفن های همراه و دستگاه های الکترونیکی به دلیل ویژگی های متمایز از یک مدل ارتباطی ساده به نقطه قابل توجهی برای افراد و مشاغل تبدیل شده است. هر آنچه در دنیای دیجیتال اتفاق افتاده است ، نتیجه پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به اینترنت پرسرعت است. به همین دلیل است که مشاغل به سمت فناوری تلفن همراه پیش می روند و با توسعه کسب و کار خود سازگار می شوند.

گروه پرستو با دراختیار داشتن تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل ( اندروید ، IOS ) در ساخت اپلیکیشن حرفه ای خرید آنلاین محصولات و خدمات فعالیت می کند  .

اپلیکیشن یا وب سایت ؟!

اگرچه هر دو در یک رسانه (تلفن های هوشمند و رایانه ) استفاده می شوند ولی اپلیکیشن های موبایل و وبسایت های تلفن همراه بسیار متفاوت هستند . به وب سایت تلفن همراه از طریق مرورگر اینترنت ، با تایپ آدرس اینترنتی وب سایت دسترسی پیدا می کنید و برای این کار شما حتما نیاز به وصل شدن به اینترنت دارید . یک اپلیکیشن تلفن همراه باید از یک فروشگاه آنلاین مانند فروشگاه برنامه یا Google play بارگیری شود . سپس برنامه در تلفن هوشمند ذخیره می شود و در بیشتر موارد برای کار نیاز به اتصال به اینترنت ندارد .