طراحی وب سایت

اهمیت طراحی وب سایت خوب

رفتار مصرف کننده در طول زمان برای تطبیق با فناوری مدرن تغییر می کند برای مثال در گذشته ظهور فناوری تلفن شیوه تجارت مشتریان را تغییر داد . سپس شبکه جهانی وب پدید آمد و اختلال جدیدی در وضعیت تجاری ایجاد شد : تحول دیجیتالی

با توجه به اینکه مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر متوجه می شوند که می توانند آنچه را که نیاز دارند سریعتر و موثرتر از یک دفترچه تلفن پیدا کنند ، رفتار استفاده از فهرست چاپی موارد مورد نیاز و ضروری جهت خرید تغییر کرد. طبق مطالعه صورت گرفته در آمریکا ، در سال 2011 ، بیش از 59 درصد از مصرف کنندگان برای یافتن مشاغل محلی ، جهت خرید از وب سایت ها استفاده کردند . به سرعت در سال 2019 تعداد مشتریانی که برای یافتن مشاغل محلی آنلاین می شوند به 97 درصد افزایش یافته است. اگر می خواهید آنها شرکت شما را انتخاب کنند ، باید آنلاین پیدا شوید ، به این معنی که به یک وب سایت نیاز دارید.

این امر در مورد همه صنایع ، صنعتی ، تولیدی و خدماتی صدق می کند. به یاد داشته باشید پیشرفت دیجیتال با یک وب سایت شروع می شود .

طراحی ریسپانسیو

(responsive design)

در این قسمت میخواهیم شما را با موضوعی مهم و تاثیر گذار آشنا کنیم . وب سایت شما باید به صورت حرفه ای ریسپانسیو شود تا کاربران با هر وسیله الکتریکی ( موبایل ، تبلیت ، کامپیوتر و … ) بتوانند دسترسی کامل به فضاهایی که شما میخوایید داشته باشند.

طراحی ریسپانسیو (responsive design) یک رویکرد طراحی رابط کاربری گرافیکی است که برای ایجاد محتوا که به راحتی با اندازه های مختلف صفحه تنظیم می شود مورد استفاده قرار می گیرد. طراحان عناصر را در واحدهای نسبی اندازه گیری کرده و درخواست های رسانه ای را اعمال می کنند ، بنابراین طرح های آنها می توانند به طور خودکار با فضای مرورگر تطبیق داده شوند تا از سازگاری محتوا در دستگاه ها اطمینان حاصل شود.

در اوایل دهه 2010 ، طراحان مجبور بودند به یک پدیده تاریخی بپردازند. تعداد بیشتری از کاربران شروع به دسترسی به مطالب وب در دستگاه های دستی نسبت به رایانه های رومیزی کردند.

دو راه حل اصلی وجود داشت . طراحان می توانند چندین نسخه از یک طرح را ایجاد کنند و هر کدام دارای ابعاد ثابت باشند (رویکردی به نام طراحی تطبیقی) یا آنها می توانند روی یک طرح منعطف و انعطاف پذیر کار کنند که کشیده یا کوچک می شود تا متناسب با صفحه نمایش شود (رویکردی به نام طراحی ریسپانسیو)

طراحی ریسپانسیو مزایای قابل توجهی دارد و جذابیت آن به طور پیوسته افزایش یافته است . همچنین تعداد چارچوب های متناسب با آن نیز وجود دارد .

گروه طراحی پرستو

دسته بندی وب سایت های طراحی شده  در گروه طراحی پرستو به صورت زیر میباشد و شما با توجه به نوع کسب و کارتان میتوانید وب سایت مخصوص خودتون را داشته باشید

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت آموزشی

طراحی وب سایت ویژه عکاسان و هنرمندان

طراحی وب سایت شخصی